Particle Responsive (8.x-4.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Close
vi: Đóng

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Search...
vi: Tìm kiếm...
