Particles Orange (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Highlighted
da: Fremhævet
