Particles Orange (1.0.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: First Bottom
fi: Ensimmäisenä alareunassa

en: Second Bottom
fi: Toisena alareunassa

en: Third Bottom
fi: Kolmantena alareunassa
