Particles Orange (1.0.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
