Partner Link (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Image
az: Şəkil

en: Icon
az: İconka

en: Display
az: Monitor

en: Off
az: Söndürülüb
