Partner Link (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Icon
gl: Icona

en: Display
gl: Visualización

en: Off
gl: Desactivado
