Partner Link (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: On
fa: روشن

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Icon
fa: شمایل

en: Display
fa: نمایش

en: Off
fa: خاموش
