Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: On
ar: في

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Display
ar: العرض

en: Off
ar: إيقاف
