Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: On
bg: Включи

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Display
bg: Дисплей

en: Off
bg: Изключи
