Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Icon
ca: Icona

en: Display
ca: Visualització

en: Off
ca: Inactiu
