Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: On
de: An

en: Image
de: Bild

en: Icon
de: Symbol

en: Display
de: Anzeige

en: Off
de: Aus

en: Partners
de: Partner
