Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: On
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: Icon
fr: Icône

en: Display
fr: Affichage

en: Off
fr: Désactivé
