Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Icon
is: Táknmynd

en: Display
is: Sýna

en: Off
is: Af
