Partner Link (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Icon
nl: Pictogram

en: Display
nl: Weergeven

en: Off
nl: Uit
