Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Display
cy: Dangos

en: Off
cy: I ffwrdd
