Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Icon
fi: Ikoni

en: Display
fi: Näyttö

en: Off
fi: Pois päältä
