Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: On
hi: चालू

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Off
hi: बंद
