Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: On
id: Pada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Icon
id: Ikon

en: Display
id: Tampilan

en: Off
id: Matikan
