Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Off
ka: გამორთვა
