Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Icon
lt: Piktograma

en: Display
lt: Rodymas

en: Off
lt: Išjungta
