Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: On
ta: சரி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Off
ta: இல்லை
