Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Icon
uk: Піктограма

en: Display
uk: Показ

en: Off
uk: Вимкнено
