Partner Link (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Display
vi: Hiển thị

en: Off
vi: Tắt
