Partner Link (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: On
ja: オン

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Icon
ja: アイコン

en: Display
ja: 表示

en: Off
ja: オフ
