Partner Link (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Icon
pl: Ikona

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Off
pl: Wyłączony
