Partner Link (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Icon
pt: Ícone

en: Display
pt: Mostrar

en: Off
pt: Desligado
