Partner Link (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Icon
sv: Ikon

en: Display
sv: Visa

en: Off
sv: Av
