Partner Link (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Icon
tr: Simge

en: Display
tr: Gösterim

en: Off
tr: Kapalı
