Partner Link (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Icon
cs: Ikona

en: Display
cs: Zobrazit

en: Off
cs: Vypnuto
