Partner Link (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: On
es: Activado

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Icon
es: Icono

en: Display
es: Presentación

en: Off
es: Desactivado
