Partner Link (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: On
hu: Be

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Icon
hu: Ikon

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Off
hu: Ki
