Partner Link (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Icon
ru: Иконка

en: Display
ru: Отображение

en: Off
ru: Выкл
