Partner Link (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Off
kn: ಜಡ
