Partner Link (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Display
ro: Afișaj

en: Off
ro: Oprit
