PartyTown ? (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Logging
be: Уваходжу

en: Settings
be: Налады

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Function
be: Функцыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
