PartyTown ? (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
