PartyTown ? (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Logging
et: Logimine

en: Settings
et: Seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Function
et: Funktsioon

en: Debug
et: Siluma

en: + Add
et: + Lisa
