PartyTown ? (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Logging
hu: Naplózás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Function
hu: Függvény

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: + Add
hu: + Hozzáadás

en: Debugging enabled
hu: Hibakeresés engedélyezve
