PartyTown ? (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Logging
id: Pengelogan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Custom
id: Tersuai

en: Function
id: Fungsi
