PartyTown ? (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Logging
ja: ログ記録

en: Settings
ja: 設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Function
ja: 機能

en: Debug
ja: デバッグ

en: + Add
ja: + 追加
