PartyTown ? (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
