PartyTown ? (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Function
ku: فرمان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
