PartyTown ? (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Function
lv: Funkcija

en: Debug
lv: Atkļūdot
