PartyTown ? (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Function
nl: Functie

en: + Add
nl: + Toevoegen

en: Debugging enabled
nl: Debugging ingeschakeld
