PartyTown ? (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Logging
pl: Logowanie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Custom
pl: Własne

en: Function
pl: Funkcja

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: + Add
pl: + Dodaj
