PartyTown ? (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Logging
ru: Журналирование

en: Settings
ru: Настройки

en: Custom
ru: Собственная

en: Function
ru: Функция

en: Debug
ru: Отладка

en: + Add
ru: + Добавить
