PartyTown ? (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Function
sk: Funkcia

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Debug
sk: Ladenie
