PartyTown ? (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Logging
sv: Loggning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Custom
sv: Anpassad

en: Function
sv: Funktion

en: Debug
sv: Felsök

en: + Add
sv: Lägg till +
