PartyTown ? (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Function
uk: Функція

en: Debug
uk: Зневадження

en: Debugging enabled
uk: Зневадження увімкнено
