PartyTown ? (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Function
vi: Chức năng

en: Debug
vi: Tìm lỗi
